خانه / دوره آنلاین پرورش قارچ را چگونه انجام دهیم؟

دوره آنلاین پرورش قارچ را چگونه انجام دهیم؟

پرورش قارچ- دوره آنلاین پرورش قارچ را چگونه انجام دهیم؟

پرورش قارچ نیازمند آموزش و تجربه است. تجربه در طول زمان بدست می آید ولی آموزش را باید به روش های مختلف و از منابع مختلف کسب نمود. در این دوره آموزشی”پرورش قارچ را چگونه انجام دهیم؟” در پنج جلسه به آموزش تصویری پرورش قارچ دکمه ای پرداخته شده است. مباحث این دوره شامل موارد زیر است:

جلسه اول: راه اندازی سالن پرورش قارچ 

در این جلسه به ابعاد سالن پرورش، جنس دیوارها و کف سالن، ارتفاع سالن و درب های سالن پرورش پرداخته می شود.

جلسه دوم: ویژگی های سالن پرورش

در این جلسه درباره عایق بندی سالن پرورش، نور، آب بندی سالن، حوصچه ضدعفونی سالن پرورش و نحوه استقرار هواساز و رطوبت ساز صحبت می شود.

جلسه سوم: ۸ ویژگی طلایی یک کمپوست مطلوب

در جلسه سوم به ۸ ویژگی طلایی و مهم کمپوست از جمله رنگ کلش، اندازه کلش، پوسیدگی کمپوست، بوی کمپوست، چسبندگی یا ذرات خاک موجود در کمپوست، رطوبت کمپوست، باکتری های ترموفیل کمپوست و عدم وجود تکه های کود مرغی در کمپوست پرداخته می شود.

 جلسه چهارم: در خرید کمپوست به چه نکاتی توجه کنیم؟

در این جلسه به ۶ نکته مهم در هنگام خرید کمپوست از جمله بررسی رزومه کاری شرکت فروشنده کمپوست، ضمانت کمپوست، قرارداد، خدمات پس از فروش، پشتیبانی و مشاوره، بازدید از واحد تولید کمپوست پرداخته می شود.

جلسه پنجم: ۶ اصل مهم در موفقیت پرورش قارچ دکمه ای 

در این جلسه به ۶ اصل مهم در موفقیت پرورش قارچ دکمه ای از جمله علاقه و پشتکار، ایجاد حداقل امکانات جهت رسیدن به سود اقتصادی، کمپوست با کیفیت، آموزش، رعایت اصول بهداشتی و کنترل و پیشگیری از ورود آفات و بیماری ها، برداشت قارچ پرداخته می شود.

جلسه ششم: مراحل پرورش قارچ دکمه ای

در این جلسه مراحل تولید و پرورش قارچ دکمه ای توضیح داده می شود.

جلسه هفتم: چگونه قارچ خود را بفروشیم؟

در این جلسه  به ۶ روش عرضه و فروش قارچ دکمه ای از جمله کسب اطلاعات بازار، عدم اعتماد به قیمت های یک ویزیتور، ایجاد یک مزیت نسبی، برندسازی و راه اندازی یک سیستم توزیع مویرگی پرداخته می شود.

 

با ارسال ایمیل خود در کادر زیر هر روز یک جلسه آموزش پرورش قارچ دکمه ای به ایمیل شما ارسال خواهد شد. 

CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.
کمتر از 5 ثانیه دانلود کنید
کمتر از 5 ثانیه دانلود کنید
کمتر از 5 ثانیه دانلود کنید
کمتر از 5 ثانیه دانلود کنید